İletişim

E-5 Karayolu Yanyol Üzeri, FESH İş Merkezi Kat:3/201 34515 Esenyurt – İstanbul

Phone: 0212 422 6334

Fax: 0212 422 6324

Microsoft 2017-04-25T09:49:49+00:00

Microsoft

Güncel Bilişim Microsoft’un Türkiye’deki çözüm ortaklarından biridir.

Ürünleri

“Her yerde her zaman Office elinizin altında”

Office 365 ile ister ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf üretkenlik araçlarına sahip olursunuz. Office uygulamaları, üstelik her zaman en son sürümleriyle PC/Mac bilgisayarınızdan ya da iOS, Android veya Windows cihazlarınızdan belgeleri oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayabilir ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayabilirsiniz. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşteriler ve iş arkadaşlarıyla daha iyi bağlantı kurabilirsiniz.

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Ayrıca dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, istediğiniz zamanda dosyalarınızı şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabildiğiniz gibi HD video, içerik ve takviminizi de paylaşabilirsiniz. Üstelik yazılım için önceden ücret ödemek gerekmez ve her zaman güncelliğini korur.

”Verilerinizi Koruyun”

Azure, küçük geliştirme ve test projelerinden global ürün sunumlarına kadar her türlü iş yükünü işlemek için tasarlanmıştır. Microsoft Azure, daha hızlı hareket etmeye, daha fazlasını başarmaya ve tasarruf etmeye yönelik analiz, işlem, veritabanı, mobil, ağ, depolama ve web gibi tümleşik bulut hizmetlerinin giderek büyüyen bir koleksiyonudur.

Azure; en geniş işletim sistemi, programlama dili, çerçeve, araç, veritabanı ve cihaz yelpazesini yani; milyonlarca geliştirici ve bilgi teknolojileri profesyoneli tarafından kullanılmakta olan teknolojileri destekler.

En büyük güvenli özel bağlantı ağı, karma veritabanı, depolama çözümleri ve veri dayanıklılığı ile şifreleme özellikleri aracılığıyla mevcut bilgi teknolojileri ortamınız ile kolayca tümleşen Azure, varlıklarınızın tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde kalmasını sağlar. Azure Stack ile Azure’u kendi veri merkezinizde bile çalıştırabilirsiniz. Azure ile daha az karmaşıklık ve düşük maliyet elde edersiniz. Azure’un kullandıkça öde hizmeti ile sadece kullandığınız hizmet için ücret ödersiniz.

Microsoft, verilerinizin korunması ve gizliliği konusunda sektöre öncülük eden bir firma olmuştur. Katı AB gizlilik yasalarına bağlılığı sayesinde Avrupa Birliği’nin veri koruma yetkilileri tarafından tanınan ve yeni uluslararası bulut gizlilik standardı ISO 27018’i benimseyen ilk büyük bulut sağlayıcısıdır.

“Birlikte Çalışmanın Yeni Yolu”

Sharepoint Microsoft tarafından geliştirilmiş kurumların ortak çalışma, işbirliği ihtiyaçlarına uygun çözümler bulan bir yazılımdır. Sharepoint, web teknolojileri üzerine kurulmuş bir teknolojidir. Web özelliği sayesinde kurumlar için işbirliği siteleri, portal ve içerik yönetim hizmetleri sunabilmektedir. Sharepoint kurumların web teknolojilerini canlı bir şekilde kullanabilmelerine olanak sağlar.

Sharepoint Server’ın özellikleri;

 • Bilgi Paylaşımı

 • Doküman Yönetimi ve versiyonlanması.

 • Güvenlik.

 • İş akışı ile süreçlerin yönetimi.

 • Arama ve indeksleme işlemleri.

Sharepoint 3 temel özellik ile karşımıza çıkmaktadır:

 • İşbirliği:

  Sharepoint’in en çok önem verdiği konulardan biri olarak işbirliğidir. Mevcut sunduğu özellikler ile Sharepoint kullanıcılara Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) hizmetini sunmaktadır. Arama hizmetleri, wikiler, bloglar, portal, siteler ve iş zekası çözümleri ile güçlü bir kurumsal içerik yönetimi çalışması Sharepoint ile kullanıcılara sunulmaktadır.

 • Birlikte Çalışma:

  Sharepoint kurum içinde bulunan diğer Microsoft ürünleri ile ortak çalışma imkanını kullanıcılara sunar. Kullanıcıların kullandıkları MS Office ürünleri öncelikli olmak üzere diğer ürünler ile ortak çalışma ortamları yaratılarak tek bir paylaşım noktasından bilgilerin kullanılması sağlanmış olmaktadır. Sharepoint’in sunduğu Intranet ve internet siteleri sayesinde kullanıcıların birlikte çalışmaları sağlanabilmektedir.

 • Platform Özelliği:

  Sharepoint’in en önemli özelliği aslında bir geliştirme platformu olmasıdır. Asp.Net teknolojileri üzerine kurulmuş olan Sharepoint ile kullanıcılar kendilerine özel geliştirmeleri yapabilmektedirler.