İletişim

E-5 Karayolu Yanyol Üzeri, FESH İş Merkezi Kat:3/201 34515 Esenyurt – İstanbul

Phone: 0212 422 6334

Fax: 0212 422 6324

Akınsoft 2017-04-25T09:49:49+00:00

Akınsoft

Kendi öz sermayesi ile yapılanan (hiçbir sermaye desteği almayan) AKINSOFT, Şirketleştiği 4 Aralık 1996 tarihini Dünya Bilişimciler Günü” olarak dünyaya armağan etti.
Kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedef ve ilkelerinden asla taviz vermeden başarılı çalışmaları ile dünyada hızla yayılan AKINSOFT, kurulduğu günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörünün bir numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

1995’te başladığı bu yolda bugün 24 ülkede (09.11.2015) 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ile geniş bir aile yapısına sahip olan AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları ve Mobil Programlar olmak üzere 120’yi aşkın yazılımın yer aldığı birçok sektöre hitap edebilen Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip, müşterilerine en iyi hizmeti götürmeyi hedefleyen köklü ve büyük bir şirkettir.

Ürünleri

WOLVOX Restaurant

WOLVOX Restaurant, AKINSOFT’un Restaurant, otel, cafe&bar ve pastaneler için geliştirdiği Restaurant Yönetim sistemidir. WOLVOX Restaurant; masa kayıtlarınızı görsel olarak dizayn edebilme, masa kayıtlarını işletmenin özelliğine göre gruplandırabilme, bir masaya birden fazla fiş açabilme, adisyon iptal edebilme, detaylı paket satış ekranı, ürünlere resim tanımlayabilme, Caller ID desteği arayan müşterilerinizi ekranda görebilme, PDA cihazları ile masalardan adisyon alabilme gibi önemli özelliklere sahiptir.

Adisyon kapatma seçeneklerini özelleştirebilme, termal yazıcı ile hızlı adisyon fişi yazdırabilme, mutfak yazıcı ile isteklerin mutfağa hızlı aktarımı, mutfak departmanlarına ayrı ayrı yazıcı tanımlayabilme, dokunmatik ekran desteği, çoklu kullanıcı desteği, güvenilir ve hızlı yedekleme bölümlerinden oluşan WOLVOX Restaurant, WOLVOX Ön Muhasebe ile entegre çalışmaktadır.

Artık WOLVOX Restaurant ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak çok kolay.

WOLVOX Ön Muhasebe iş hayatınızı kolaylaştıracak. Stok kartlarınızda ana stok ve alt stok tanımlaması yaparak, kendi arasında sistemli ve kolay bulunabilen kodlar oluşturabileceksiniz. Ayrıca marka, model, renk gibi size özel tanımlarla ürününüzü daha kolay tanımlayabileceksiniz.

Stok sayım cihazı yardımı ve stok düzenleme sistemi ile stok sayımlarınızı doğru şekilde güncelleyebileceksiniz. Stok sayımları WOLVOX ile işletmeler için kabus olmaktan çıkacak. Geliştirilmiş Depo modülü ile istediğiniz kadar (Hammadde, Mamul, Yarı Mamul) depo oluşturabilecek ve bu depolar arasında toplu stok transferi yapabileceksiniz.Cari, Teklif, Sipariş, Fatura modülleri ile kolay kullanımı, ihtiyaç hissedeceğiniz sekmeleri ve birçok yenilikle işletmenize farklı bakış açıları kazandırarak, günün ihtiyaçlarına uygun, insan odaklı çalışma sistemi oluşturmanıza katkı sağlayacak. Ön Muhasebe programı için düşlediğinizden daha fazlasını WOLVOX ERP E-Business’da bulabileceksiniz.

MODÜLLER
* Cari
* Kasa
* Stok
* Fatura
* Çek-Senet
* İrsaliye
* Teklif
* Sipariş
* Döviz Takip
* Depo
* Banka
* Kartoteks
* Pazarlama
* Basit Üretim
* Seri No-Garanti Takip
* Taksit Takip
* Servis
* Transfer
* Finansal Analiz

WOLVOX Hızlı Satış Türkiye’ nin Ticari, Sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT’ un mağazacılık sektörü için geliştirdiği yönetim sistemidir. Ayrıca mağazacılık yanında birçok sektöre uygulanabilen WOLVOX Hızlı Satış, doğrudan müşteriye satış yaparken, çeşitli ödeme opsiyonları kullanarak, çağdaş ve verimli çalışmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Türkiye’ nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT WOLVOX Hızlı Satış ile mağazadaki tüm satış işlemlerini net ve pratik bir şekilde takip edilebilir, WOLVOX Ön Muhasebe entegrasyonu sayesinde çıkışların stok envanterine yansımasını sağlayabilir, deponuzdaki stok miktarını tespit edebilir, raporlaştırabilirsiniz. Kullanıcı kaydı oluşturarak işlemlerin hangi personel tarafından yapıldığının takibini yapabilir, kasa kaydı oluşturarak kullanıcı yetkisi verebilir ve belirlemiş olduğunuz personelin yanlızca istediğiniz kasayla işlem yapmasını sağlayabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri için ayrı tanımlamalar yapabilir (nakit, pos, evrak, v.b.) bunlara kısayol atayabilir, pratik bir şekilde hesap kapatabilirsiniz. Kayıtlı carilerinize yapmış olduğunuz satışları açık bırakarak WOLVOX Ön Muhasebeye yansımasını sağlayıp cari ekstresine yansıtabilir, kayıtlı olmayan müşterilerinizin dökümünü ayrıca alabilirsiniz.